Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası ile kişisel blog internet sitemiz olan Politik Kalem (“politikalem.com”) üzerinden sitemizi ziyaret eden kullanıcıların kişisel bilgilerinin korunması ve kullanımı düzenlenmektedir. Gizlilik Politikası Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak ve kullanıcıları bilgilendirmek için hazırlanmıştır.

poilitikkalem.com blog internet sitesinin kullanıcılara sunduğu her türlü hizmetten yararlanmak istediğinizde tarafımızca elde edilen kişisel bilgiler gizlilik politikası içerisinde saklanır. Adı -soyadı, e-posta adresi, telefon numarası gibi her türlü kişisel bilgi tarafımızca kişisel bilgi olarak anılmaktadır. Sayılan bu bilgiler gizlilik içerisinde muhafaza edilmektedir.

Kullanıcılardan elde edilecek her türlü kişisel bilgi gizlilik politikası belirlenen amaçlar dışında kullanılmayacaktır. Kişisel bilgiler sadece kullanıcının rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır. Bunun dışında kişisel bilgiler üçüncü kişilere kiralanamaz veya paylaşılamaz. Kişisel bilgiler istisna olarak sadece resmi mecralardan gelen talepler doğrultusunda ve Gizlilik Politikası kurallarına uygun olarak paylaşılabilir. Bilgilerin taşınması söz konusu olduğunda kullanıcılar durumdan haberdar edilir.

Kişisel bilgileriniz bizim için önemlidir ve bu doğrultuda politikkalem.com bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için her türlü önlemi almaktadır. politikkalem.com bilgilerin güvenliği için başka programlar kullanabilir. politikkalem.com her türlü önlemi almasına rağmen kullanıcılara mutlak güvenliği garanti edemez. İnternet üzerindeki her türlü yöntemin yüzde 100 güvenli olmadığı unutulmamalı ve sitemize veya sisteme yapılabilecek her türlü saldırı sonucu kişisel bilgilerin üçüncü kişilere geçmesi halinde politikkalem.com sitemizin hiç bir sorumluluğu olmayacaktır.

politikkalem.com kullanıcılarına sunduğu hizmetleri iyi hale getirebilmek için elde edilen bilgileri analiz edebilir veya kullanabilir. Bilgilerin analizi için Hizmet Sağlayıcılar kullanabiliriz.

Gizlilik Politikası veya başka bir sorununuz için bizimle iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfası için tıklayınız

politikkalem.com sitesini ziyaret eden ve hizmetlerden yararlanan internet kullanıcıları belirtilen bütün şartları okumuş ve kararları kabul etmiş sayılır.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.